TTTT éves ülés/Annual Meeting of the Scientific and Social Advisory Board 2024

Információ:

Tisztelt Tudományos és Társadalmi Tanácsadó Testületi Tag!

(English version and Registration see below)

Nagy tisztelettel meghívom Önt a Testület éves tanácskozó ülésére, melyet
2024. szeptember 24-én kedden 13.30 órai kezdettel rendezünk a Debreceni Egyetem Főépületének Alulájában. Emellett tisztelettel meghívom a munkacsoportok üléseire, valamint a testület tagjai számára szervezett társasági programjainkra is. A találkozó tervezett programját e-mail postafiókjában és alább, a csatolt dokumentumok között találja.

Kérjük, hogy részvételi szándékát szíveskedjen jelezni az alábbi felületen. További kérdéseivel bátran forduljon kollégánkhoz, Jenei Zsuzsához, elérhetőségei:  , 30/306-7945.

Érdeklődéssel és szeretettel várom az ismételt találkozást.

Nagyrabecsüléssel:

Kossa György

a kuratórium elnöke

Dear Board Members,

I respectfully invite you to the Annual Meeting of the Scientific and Social Advisory Board, which will be held on Tuesday, September 24, 2024, from 1:30 PM in the Aula of the Main Building of the University of Debrecen. I also cordially invite you to the working group meetings, as well as the social events. Please find the preliminary program for the meeting attached.

Kindly confirm your attendance via this registration platform. Should you have any further questions, please do not hesitate to contact our colleague, Zsuzsa Jenei, at  or 30/306-7945.

I look forward to our reunion on 24th September with great interest.

With highest regard,

György Kossa
Chairman of Board of Trustees
of the Count István Tisza Foundation for the University of Debrecen

Kérjük, hogy az oldal alján található JELENTKEZÉS AZ ESEMÉNYRE kattintással elérhető felületen szíveskedjen regisztrálni az eseményre és megadni a felületen kért adatokat.

Please register by clicking on the button „JELENTKEZÉS AZ ESEMÉNYRE”. If you do not yet have a user profile, please create one using the Create Account button under the LOGIN menu item to complete event registration.

Helyszín:
Főépület, Aula / Main Building of the University of Debrecen
Debrecen
Egyetem tér
Időpont:
2024-09-24

- 2024-09-25

Kapcsolattartó neve:
Jenei Zsuzsa
Elérhetőség:
Gróf Tisza István Debreceni Egyetemért Alapítvány

Tisztelt Felhasználó!